Hakkımızda

Erdal İnşaat

Erdal İnşaat

Hayatınızın Merkezi Eviniz Olacak

Gelecek odaklı bakış açımız her zaman firmamızı bir adım öteye taşımamıza öncelik etti. Sadece bugünü değil geleceği de düşünüyoruz.

Onlarca işletme Erdal İnşaat'ı tercih ediyor.

Isı yalıtımı başta olmak üzere çatı, dış cephe boyama ve tadilatı gibi alanlarda faaliyetini sürdüren firmamız müşterilerine yenilikçi ve çözüm odaklı öneriler sunup, ısı yalıtım ve mantolama sektöründe önemli bir yer kazanmıştır.

Tüm çözümlerin ve ürünlerin giderek birbirine benzediği ve dolayısıyla tüketicilerin seçim yapmakta zorlandığı çağımızın rekabet ortamında Erdal İnşaat iştirak ettiği bütün projelerde müşterilerine çözüm ortaklarıyla güvene dayalı ilişkiler geliştirmeyi ve temel uzmanlığı olan ısı yalıtım alanında dokunduğu tüm binalarda bir değer yaratmayı birinci önceliği olarak görmektedir. Erdal İnşaat mantolama filli boya, Marshall, Klaber,  Polisan, Diyo Kale bayisi olan firmamız geleceğin mantolama yöntemleri ile müşterilerine yenilikler ve farklılıklar yaratmaya devam edecektir.

Erdal İnşaat

Neyi Farklı Yapıyoruz?

Vizyonumuz

Türkiye’de yalıtım sektöründe kabul görmüş yerel ve uluslar arası standartlarda ve kalitede imalat yapan, hizmet veren, farkındalık yaratan bir firma olmak.


Misyonumuz

Binalarda yaşam standardında, hizmet kalitesinde ve miktarında düşüşe yol açmadan enerji tüketimini azaltan çözümler üreten, Ürün ve hizmete farklılaşma yaratan, Yalıtım bilincini yayarak büyüyen, Güven ve kalite odaklı, Yenilikçi bakış açısı sağlamaktır.

Mottomuz

Hayatlarında hiçbir başarı gösteremeyenler, kendilerini başkalarının başarılarını küçültmekle teselli ederler.
vectorerdal
×