Temelden Çatıya

Temelden Çatıya

Anahtar Teslim İnşaat

İşimizde Uzman ve Mükemmelliyetçiyiz

Anahtar Teslim Hizmetler

Anahtar teslim inşaat, mal sahibi (projenin gelecekteki sahibi) için işleri büyük ölçüde basitleştiren bir yapı çözümüdür. Bu tür bir projede, yükleniciye tasarım ve yapım işi için sorumluluk verilir. Mal sahibinin bu süreçte yalnızca yüklenicinin işi bitirmesini beklemesi gerekir ve ardından proje tamamlandığında anahtarını çevirebilir ve yeni bina veya tesisi kullanmaya başlayabilir.

Anahtar teslim proje sözleşmelerinde genellikle üç ana bileşen vardır. Bunlar şu şekilde sıralanabilir:

Tasarım: Yüklenici, mal sahibinin bağımsız olarak mimar, mühendis ve usta gibi meslek mensuplarını işe alma ihtiyacını ortadan kaldıran ev veya tesis tasarımını hazırlamaktan sorumludur.

Tedarik: Proje sahibi veya işverenin inşaat malzemeleri bulması ve satın alması yerine, yüklenici bunu kendi tedarikçi ağı aracılığıyla gerçekleştirir. Anahtar teslimi ev sözleşmesinin türüne bağlı olarak, gelecekteki mal sahibi, tedarikçileri ve malzemeleri belirleyebilir.

İnşaat: Yüklenici, baştan sona inşaat projesinin her yönünü ele alır. Bu şekilde, mal sahibinin alt yüklenicileri aramak ve onları işe almak için zaman harcaması veya inşaatın kendisinde yer alması gerekmez. Bina tamamlandığında, anahtarlar teslim edilir ve yeni sahibi binayı veya tesisi kullanmaya başlayabilir.

Anahtar teslim inşaatın diğer sözleşme türlerine göre avantajı, zaman sıkıntısı çeken proje sahiplerinin tasarım, tedarik, satın alma ve inşaat aşamalarında aktif bir rol almak zorunda kalmamasıdır. Proje sahiplerinin veya işverenlerin yalnızca lisans ve izinlerin alınmasına yardımcı olmaları ve sözleşmede öngörülen proje aşamalarını onaylamaları gerekir.

ERDAL İNŞAAT ANAHTAR TESLİM İNŞAAT PROJELERİNDE NASIL ROL OYNAR?

Anahtar teslimi projelerde Erdal İnşaat , tedarikçi ve alt yüklenici rollerini üstlenmektedir. Proje yöneticileri, çeşitli nedenlerle Erdal İnşaat ile çalışmaktan zevk alırlar. Bu nedenler arasında en önemlisi, Erdal İnşaat’ın her şeyi kapsayan bir tedarikçi olmasıdır, bu nedenle pencere ve kapılardan çatı kaplamasına, dış cepheden ince işlere, dekorasyon işlerinden inşaat işlerine ve zemin kaplamasına kadar hangi malzemeye ihtiyaç duyulursa duyulsun, A’dan Z’ye hepsi tek bir yerden satın alınabilir ve böylece mal sahipleri için süreci basitleştirir. 

Mal sahiplerinin anahtar teslimi projeler için tarafımıza başvurmasının bir başka nedeni de, inşaatçı ile tedarikçi arasındaki iletişimi kolaylaştıran tek bir temas noktasının olmasıdır. 

Dahası, Erdal İnşaat olarak kaba inşaat ve ince detaylar dahil olmak üzere tüm yapı kurulumunu da gerçekleştiriyoruz. Hazırladığımız projelerde, yalnızca pencere, kapı, çatı, cephe ve zemin kaplaması tedarik etmekle kalmayıp malzemelerin montajı da sağlanmaktadır. Daha az tedarikçi ve alt yüklenici, mal sahibinin süreci daha iyi hale getirebileceği ve gereksiz gecikmeleri önleyebileceği anlamına gelir.

NE TÜR ANAHTAR TESLİM İNŞAAT İŞLERİ YAPIYORUZ?

Türkiye’nin her geçen gün değişen ve gelişen inşaat sektöründe, hemen her alanda faaliyet gösteriyoruz. Projenin büyüklüğüne ve talep edilen detaylara göre ekip oluşturuyor, gerekli olan malzemeleri tedarik ediyor ve süreci profesyonel bir şekilde yönetiyoruz. İnşaat işlerini yürüttüğümüz konum neresi olursa olsun amacımız inşaat sektörümüzün göz bebeği diyebileceğimiz yapılar ortaya koymak ve yapı sahiplerine anahtar teslim evlerini sorunsuz şekilde teslim edebilmektir.

Genel olarak temelden çatıya kadar tüm detaylar projelendirilerek yaptığımız yapı türlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Müstakil evler
 • Apartmanlar
 • Villalar
 • Eğitim kurumları
 • Spor salonları
 • Tek katlı ve çok katlı tüm yapılar
 • İş yerleri
 • Düğün salonları
 • Mağazalar
 • Marketler
 • Üretim ve lojistik amaçlı kullanılacak tesisler
 • Otomobil bayileri
 • Tamirat atölyeleri

 

Bu yapıların haricinde yaşam alanları bulunan her türlü proje üzerinde profesyonel çalışmalar ortaya koyabiliyoruz. Daha fazla detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir ve referanslarımıza göz atabilirsiniz. 

vectorerdal
×